top of page
1641962686_11-damion-club-p-ukrainskii-fon-11.jpg

ПРО НАС

Благодійний фонд “ДронЮА” – велика соціальна ініціатива компанії DroneUA націлена на підтримку українців, соціальних структур, які перебувають в енергетичній кризі.


DroneUA - українська група компаній, що є міжнародним системним інтегратором у сферах безпілотних технологій, робототехніки та рішень для енергонезалежності.
Станом на 2023 рік в компанії сформувалися два ключові напрямки діяльності:

  • Посилення продовольчої безпеки шляхом популяризації та впровадження робототехніки в сільському господарстві. Результат – за 5 років вдалося з нуля побудувати ринок дронів-обприскувачів, сервісного бізнесу послуг з внесення ззр дронами-обприскувачами (понад 100 сервісних компаній та 1100 робочих місць).За 2021 рік дронами було оброблено рекордну кількість посівів - 1 млн. га, а у 2022 році - 1,2 млн попри бойові дії.
     

  • Посилення енергетичної безпеки кожної сім’ї, бізнесу та громади шляхом глибокої інтеграції рішень енергетичної незалежності та автономності: портативних зарядних станцій, стаціонарних систем живлення, сонячних панелей, генераторів тощо, безпосередньо для окремих споживачів та благодійне забезпечення потребуючих структур населення. 


DroneUA входить в ТОП 3 найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України. Співзасновники компанії: Валерій Яковенко та Февзі Аметов.

 

З першого дня загальноукраїнської боротьби за незалежність нашого народу та територіальну цілісність, наша команда працює 24/7, щоб забезпечити наших захисників спеціалізованим обладнанням, консультаціями та ремонтом. Спільно з нашими іноземними партнерами ми реалізували низку волонтерських ініціатив, роблячи можливим те, що здавалося б в той час просто нереальним. 


Наша місія – об’єднати людей над побудовою енергетичної безпеки українців, подарувати світло населенню із критичними потребами.

Поділіться світлом разом з нами! 

bottom of page