top of page

Енергетична безпека для внутрішньо переміщених українців: партнерство БФ “ДронЮА” та БФ “Балбек бюро”

Травень 2023

0051-min.jpg

Благодійний фонд “ДронЮА” підписав меморандум та став партнером масштабного соціального проєкту архітектурного бюро Слави Балбека – RE:Ukraine Housing, щоб забезпечити тимчасове житло для внутрішньо переміщених українців енергетичним обладнанням безперебійного живлення.

 

Напередодні, у місті Києві відбувся благодійний вечір БФ “ДронЮА” присвячений підписанню меморандуму та входженню в проєкт RE:Ukraine Housing. ДронЮА став офіційним енергетичним партнером проєкту БФ “Балбек бюро”, в рамках якого гарантуватиме енергетичну безпеку для 15 сімей, для понад 50 внутрішньо переміщених українців та забезпечить тимчасове житло в смт. Ворзель сонячними панелями та системами автономного енергозабезпечення.

 

“Ми не можемо стояти осторонь нинішніх подій у нашій країні. Період блекауту дав розуміння, що електроенергія – дорівнює безпека. Тому, ми поставили за мету допомагати українцям так, як вміємо і на чому спеціалізуємось. Наша команда забезпечує соціальні структури, які перебувають в енергетичній кризі, обладнанням резервного живлення. На сьогодні 100+ зарядних станцій надіслано дитячим будинкам і лікарням України. Та розуміння і прагнення масштабування допомоги завжди було присутнє й ми активно шукали партнерів. Саме тому сьогодні БФ “ДронЮА” підписує меморандум про співпрацю із БФ “Балбек бюро”, – Руслана Загній, директор із маркетингу та комунікацій компанії DroneUA.

Тимчасове житло може і повинно бути комфортним. Люди, які втратили власну домівку, заслуговують жити в якісних умовах потрібний для них період. RE:Ukraine Housing ламає стереотипи про тимчасове житло та створює новий проєкт, включаючи актуальні та необхідні складові, енергонезалежності зокрема.

 

“Люди звикли, що тимчасове житло – це контейнер обмеженого розміру з мінімальними умовами для життя. Ми хочемо розвіяти цю застарілу систему, ми хочемо, щоб українці, які втратили власні домівки, могли гідно пережити період адаптації. У відповідь на це наша команда запустила проєкт побудови тимчасового житла, враховуючи всі аспекти для якісного проживання. Відповідно до останніх подій, енергонезалежність стала однією з основних, тому ми заручаємось підтримкою БФ “ДронЮА” та облаштовуємо житлові корпуси енергонезалежними системами та сонячними панелями,” – зазначив Слава Балбек на благодійному вечорі.

0039-min.jpg

Обладнання житла системами зберігання та розподілу електроенергії дасть можливість жителям бути незалежними від зовнішніх обставин, покращити якість життя, бути на зв’язку за будь-яких умов та мати доступ до електроенергії на постійній основі.

Відповідно від прогресу збору коштів, заплановано 3 етапи інтеграції автономного обладнання енергозабезпечення:

1. Корпус Р1. Системи охорони, відеонагляду, пожежної сигналізації +

Водонасосна станція + Каналізаційна система

 

2. Корпус Р1. Системи охорони, відеонагляду, пожежної сигналізації +

Водонасосна станція + Каналізаційна система + Офісне приміщення в Корпусі P1 + Корпус 7. Загальні приміщення, коридор, холодильники в спільних кухнях, кабінети профільних спеціалістів.

 

3. Корпус Р1. Системи охорони, відеонагляду, пожежної сигналізації +

Водонасосна станція + Каналізаційна система + Офісне приміщення в Корпусі P1 + Корпус 7. Загальні приміщення, коридор, холодильники в спільних кухнях, кабінети профільних спеціалістів + Житлові приміщення Корпусу Р1.

Корпуси.png

Перші кошти на енергетичне обладнання для RE:Ukraine Housing були зібрані на благодійному вечорі завдяки картинам дітей зі спеціалізованих шкіл, яким раніше була надана енергетична допомога. Діти різного віку малювали картини на тему “Світло в тобі”, які гості “купували” за донати на збір. Долучитись та подарувати світло внутрішньо переміщеним особам може кожен у розділі “Світлі проєкти”.

 

Благодійний фонд “ДронЮА” продовжує заручатись підтримкою партнерів для масштабування допомоги з метою розбудови енергонезалежної системи та гаранту безпеки українців.

DSC_5384-min.jpg
bottom of page