top of page

БФ “ДронЮА” та ВБО «Українська Федерація Продовольчих Банків» стали партнерами з благодійності

Березень 2024

Image (4).jpg

Благодійний фонд “ДронЮА” та Всеукраїнська благодійна організація «Українська Федерація Продовольчих Банків» підписали меморандум про співпрацю та партнерство, яка дозволить більшою мірою забезпечувати енергонезалежність та гуманітарні потреби соціальних установ, зокрема дитячих лікарень, спеціалізованих шкіл, дитячих будинків-інтернатів тощо.

 

“Дана співпраця посилить можливості наших благодійних організацій та відкриє нові перспективи для збільшення допомоги тим, хто її потребує. Підписання меморандуму — це не просто формальний акт, це символ нашого спільного прагнення творити добрі та корисні справи задля покращення становища дітей та людей загалом, які опинилися в складних життєвих обставинах. Єдність організацій та людей завжди збільшує їхню ефективність, тому я впевнена, що наша співпраця буде саме такою!”, — поділилася директорка БФ “ДронЮА”, Ірина Кірющенко.

 

“Одна з важливих складових кожної організації — це її досвід. Зі свого боку партнерство та співпраця забезпечує об’єднання цього досвіду, дозволяючи робити крок вперед заради спільних прагнень і досягнення цілей”, — наголосивДмитро Стегнієнко, президент ВБО «Українська Федерація Продовольчих Банків».

 

Одразу після підписання меморандуму, між сторонами відбувся обмін благодійною допомогою. БФ “ДронЮА” та ВБО «Українська Федерація Продовольчих Банків» надали енергонезалежне обладнання та гуманітарну допомогу, а саме: засоби гігієни, безспиртові дезінфектанти, одяг тощо, які зовсім скоро відправляться до спеціалізованих установ. Партнерство такого формату сприятиме збільшенню масштабів допомоги, а також дозволить охопити більшу кількість дітей та незахищених верств населення, які потребують підтримки.

 

На майбутнє між організаціями заплановане розширення співпраці з реалізації соціальних проєктів, які охоплюватимуть все більшу кількість бенефіціарів та опікуватимуться новими напрямками.

bottom of page