top of page

Дитячий будинок "Перлинка"

Березень 2024

photo_2024-03-01_11-46-14.jpg

Благодійний фонд "ДронЮА" передав зарядку станцію в Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку "Перлинка". У рамках нашої постійної підтримки різноманітних установ, які відіграють важливу роль у добробуті нашої спільноти.

 

Цей внесок є частиною нашої ширшої ініціативи забезпечення установ, що займаються вихованням та освітою нашої молоді, необхідними технологічними ресурсами. Зарядна станція стане незамінним інструментом у дитячому будинку, забезпечуючи надійне живлення обладнання, яке забезпечує тепло.

 

Сприяючи доступу до сучасних технологій, ми прагнемо покращити освітній досвід цих дітей, пропонуючи їм більше можливостей для навчання та росту в підтримуючому середовищі. Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на кращий старт у житті, і через такі внески ми прагнемо зробити відчутну різницю у їхньому повсякденному житті.

 

Благодійний фонд "ДронЮА" залишається відданим своїй місії підтримки та піднесення життя людей та спільнот по всій країні. Ми вдячні за постійну підтримку наших донорів та партнерів, які дозволяють нам виконувати цю важливу роботу. Разом ми робимо кроки до світлішого майбутнього для всіх.

bottom of page