top of page

Енергетична допомога Обласній медичній базі Херсонської області

Грудень 2023

photo_2024-01-03_11-48-30.jpg

У зв'язку з критичною потребою забезпечення надійного електропостачання для холодильників з донорською кров'ю, було здійснено передачу зарядних станцій в Обласну медичну базу Херсонської області. Ця ініціатива спрямована на підтримку безперебійної роботи медичних установ в умовах, коли стабільне електропостачання не може бути гарантоване.
Таким чином, ми гарантуємо збереження крові в оптимальних умовах, що є критично важливим для забезпечення потреб медичних закладів у надзвичайних ситуаціях.

Використання зарядних станцій значно покращить умови зберігання донорської крові, забезпечивши:
- потенційне збільшення об'єму збереженої крові з надійним електропостачанням, медичні установи можуть збільшити кількість збереженої крові, зменшуючи ризик її нестачі в критичні моменти.
- зменшення ризиків втрати крові через відключення електроенергії забезпечуючи безперервне живлення необхідного обладнання.

Передача зарядних станцій є важливою ініціативою, що демонструє зобов'язання до підтримки медичної галузі та забезпечення надійності медичних послуг. Ця ініціатива відображає важливість співпраці між різними секторами суспільства для підтримки здоров'я та добробуту населення, особливо в умовах, що вимагають адаптації до складних викликів.

bottom of page