top of page

Енергетична незалежність для освітніх ініціатив: чергова станція EcoFlow знайшла своє застосування

Серпень 2023

photo_2023-08-21_13-36-42.jpg

Наш благодійний фонд продовжує свою роботу, спрямовану на підтримку освітніх ініціатив для дітей там, де ситуація з електроенергією є критичною.

 

До нашого фонду звернулась Громадська організація "Жінки в Україні", яка веде надзвичайно важливу роботу у сфері підтримки освітніх та культурних заходів для дітей вразливих груп суспільства. Їхні ініціативи спрямовані, зокрема, на розвиток освічених і талановитих громадян України. Але якщо раніше відсутність електроенергії могла б стати перешкодою для проведення їх заходів, то тепер ця проблема вирішена завдяки портативній зарядній станції EcoFlow.

 

Одним із перших застосувань нової зарядної станції став творчий майстер-клас для дітей ВПО. Під час заходу діти виготовляли листівки до Дня Незалежності України.

 

Для громадської організації "Жінки в Україні" важливо підтримувати патріотичні та освітні ініціативи для дітей, незалежно від умов. Зарядна станція EcoFlow стала незамінною складовою для досягнення цього завдання, надаючи можливість дітям світитись від щастя.

 

Ми пишаємося тим, що наша підтримка громадських організацій допомагає реалізовувати їхні важливі ініціативи та дарує радість дітям. Нехай кожен такий захід приносить більше щасливих моментів та виховує нове покоління патріотів!

bottom of page